GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 11654242
nr 1165 4242
Lockurnor
Ett par, Kina, höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:02:09
100 kr
200 kr
300 kr
Lockurnor
Kondition: slitage, skador
nr 1165 4242
Lockurnor
Ett par, Kina, höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 26 februari 2018 |